Pup Play a témata, která k nim patří

Co je Dog Play (Pup Play )

Dogplay, někdy též pupplay, je varianta erotických her (sexuální rolplay), kde minimálně jeden z účastníků představuje roli psa a další z účastníků představuje jeho Pána, trenéra či dalšího psa. Hloubka hry může být různá dle dohody partnerů od lehkého naznačení, kdy jde spíše o zpestření sexuálních hrátek, přes věrné ztvárnění všech vlastností psa, kdy už se jedná o fetiš s danými pravidly spadající do kategorie BDSM, až v některých případech po životní styl, kdy člověk znázorňující psa svou roli téměř neopouští. Stejně tak samotné znázornění rolí se může lišit svým zaměřením na věrnost chování, roztomilost a hravost, ponižování či erotičnost.

V dogplay se nemusí jednat pouze o napodobování psů, ale obecně o napodobování psovitých šelem. Mimo různých ras psů jsou napodobovány především vlci a lišky. Účastník znázorňující psa si obvykle druh a rasu vybírá sám podle povahy, která je mu nejbližší.

V některých případech se může jednat i o druh relaxace, kdy člověk se v cítí právě do role psa a užívá si čas bez starostí. V osobním životě tento druh relaxace, mám i já sám.

Pokud se jedná o druh relaxace, může se jednat o odhození každodenních starostí a uvolnění od pracovního stresu. Nejlepší je pokud si lehnete na záda v masce právě určené pro dog play hrátky a necháte se drbat a hladit na břiše, třeba i za uchem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »