Moje pohledy

Jaký pohled a názor mají děti na lidi ( 18+ ) na sociální síti TikTok ?

Já osobně natáčím na TikTok od února 2020. Je mi 32 let. Do doby, kdy jsem byl skrytý českým lidem na TikTok, bylo vše v pořádku.

Když jsem se objevil na TikTok a získával české folowery, bylo to užasné a plné zábavy a rozdávání smíchu lidem, kteří to potřebovali a cítil jsem z nich přátele a kamarády. Pak se stalo, že lidi začali odsuzovat nejen to, že jsem orientovaný jinak ( GAY poz. redakce ), ale také to, že jsem v této věci úspešný.

Nastala doba, kdy jsem chtěl ukončit svou tvorbu a nevěnovat se vůbec ničemu. Stal jsem se dalším člověkem pod útokem mladých haterů. Dnešní děti jsou dost agresivní a pro urážky a ponížení nejdou daleko. Toto by mi ani tak nevadilo, ale pak se diví, že dospělí lidi dělají na této sociální síti videa o kyber šikaně.

Jedné dámě, kterou sleduji, dokázali hateři i vyhrožovat. Sdílela to, že se dají všichni na TikToku dohledat jmenovitě. Myslím si, že by bylo dobré, aby se lidi k sobě chovali, tak jak chtějí, aby se choval svět k nim.

Pro mladší lidi jsou lidé, kteří nejsou svalnatí a trendy jako odpad a říkají, že na této platformě nemáme, co dělat. Osobně si myslím, že je jen na nás dospělých jak a kde chceme sdílet svoji radost a poznatky, popřípadě vtipná videa a grotesky. Na TikTok dám dvojazyčný video, kde v minutě řeknu, že bychom na TikTok měli tvořit rodinu a nenapadat jeden druhého jen proto, že se mi video a nebo názor nelíbí.

Jak jste na tom Vy ? Podělte se o své zážitky a zkušenosti z této sociální sítě ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *